Všetko pre tvoj projekt
pod jednou strechou

Novinka v Renostave

Možnosť miešania fasádnych omietok a farieb podľa vášho želania!

Ak hľadáte dokonalú farbu alebo fasádnu omietku, ktorá by vášmu domovu dodala vzhľad a atmosféru, akú ste si vždy želali, potom ste na správnom mieste.

Naše fasádne omietky a farby dodajú vášmu domovu úplne nový život. Ponúkame široký sortiment farieb a omietok, takže ak už vás láka moderný dizajn, alebo dávate prednosť klasike v Renostave sa o vás postaráme.

Prezri si náš katalóg

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Spoľahlivosť
a poctivá práca

Zabezpečujeme kompletnú realizáciu či rekonštrukciu rodinných domov, priemyselných objektov či bytových jadier. Súčasťou stavebných prác sú obklady a dlažby, sadrokartóny, kúrenárske a vodoinštalačné práce, zatepľovanie fasád, realizácia zámkovej dlažby a ďalšie činnosti podľa potreby.

Našim zákazníkom garantujeme:

  • vysokú profesionalitu pri realizácií prác
  • kvalitne a precízne vyhotovenie
  • plnenie zákaziek v dohodnutých termínoch

Pracujeme so značkami,
ktoré poznáte

Hovorí sa o nás

Stavebniny

Dobrá a rýchla obsluha, spokojnosť.

Ján Záborský

Požičovňa náradia

Pokazilo sa nám búracie kladivo v piatok poobede a potrebovali sme to mať hotové cez víkend. Zavolal som, objednal som a vďaka Renostavu sme to dali na čas.

Martin Igor

Realizácie

Zveril som firme kompletnú rekonštrukciu panelákového bytu a toto sú moje skúsenosti. Demolačné a prípravné práce zvládli super.

Adam Varga

Spojme sa

Technické plyny

Realizácie