Vodouchladená rezačka na dlažbu
FS 3600

Náradie

Vodouchladená rezačka na dlažbu

Výrobca

Scheppach

Typ

FS 3600

4 hodiny

8,00€

8 hodín

 12,00€

24 hodín

15,00€

Víkend

23,00€

Kaucia

 200,00 €

Vodouchladená rezačka na dlažbu

Popis:

Rezačka Scheppach FS 3600 je výborným pomocníkom všetkých profesionálnych remeselníkov alebo náročných domácich majstrov pracujúcich často s obkladmi či dlažbou.

Silný indukčný motor s tepelnou ochranou si hravo poradí s rezaním dlažby, terakoty, obkladačiek, kabrincových obkladačiek, žuly, mramoru a pod.

Zásadnou výhodou je vynikajúca dĺžka rezu 920 mm, čo tejto rezačke umožňuje pracovať aj s veľmi obľúbenými mm. Na prácu s veľkými formátmi sa skvele hodia aj dva posuvné rozširovacie stolíky.

Priemer kotúča 200 mm redukuje vibrácie a spolu s precíznym vedením na dvoch vodičoch a laserom umožňuje maximálne presný a čistý rez s hĺbkou až 36 mm.

Ten je podmienený aj veľmi robustnou celokovovou konštrukciou stroja aj skladacieho podstavca. Rezačka umožňuje aj rezy na pokos a na dvojaký pokos. Stôl je vybavený presnou milimetrovou stupnicou, uhlovým dorazom a pozdĺžnym dorazom.

Chladenie rezného kotúča vodou a bezprašnú prácu zaisťuje integrované čerpadlo.

Výhodou je aj veľká nádrž na vodu s objemom 30 l. Stroj je vybavený najmodernejšou bezpečnostnou ochranou proti úrazu elektrickým prúdom a taktiež zásuvka je vybavená prúdovým chráničom.

Pre ľahký transport je stroj vybavený kolieskami.

Kód: SN-007